روش های پرداخت وجه

پرداخت آنلاین

همگی مشتریان فروشگاه اینترنتی زعفران هانی می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی مورد نظر در سایت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و سفارش خود را ثبت کنند.

برای خرید محصولات فروشگاه اینترنتی زعفران هانی نیازی به مراجعه به بانک نیست، شما به راحتی میتوانید با داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) اقدام به خرید محصولات کنید.

  • پرداخت موفق: به منزله قطعی بودن پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می شود. بعد از تکمیل سفارش فروشگاه اینترنتی زعفران هانی موظف است در کمترین زمان ممکن زعفران سفارش داده شده را با بهترین کیفیت ارسال نماید.
  • پرداخت ناموفق (در صورت کم شدن از حساب): در صورتی که پرداخت ناموفق بود و پول از حساب شما کم شد پس از ۷۲ ساعت پول به حساب شما واریز نشد با پشتیبان فروشگاه اینترنتی زعفران هانی تماس بگیرید و اطلاع دهید تا در صورت واریز شدن سفارش شما تکمیل گردد.
  • لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش شما می شود.

 

  • چگونه پرداخت اینترنتی انجام دهیم؟     

مشتریان فروشگاه اینترنتی زعفران هانی میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند. هم اکنون شما میتوانید با اکسر کارت های بانکی خرید خود را انجام دهید.

در هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما خواسته می شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات خود مطلع می شوید.

  • شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی
  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

برای فعال سازی رمز دوم باید به دستگاه خودپرداز بانک مورد نظر مراجعه کنید و بعد از وارد کردن کارت خود به قسمت عملیات رمز رفته، سپس رمز دوم یا رمز اینترنتی، و در آخر رمز خود را انتخاب و وارد میکنید.

  • کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج شده است و به عنوان کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.این کد بر روی برخی کارت ها مثل ملت ۳ رقمی و بر روی برخی دیگر مثل ملی ۴ رقمی می باشد.

 

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، میتوانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

  • واریز بانکی (واریز وجه به حساب بانکی یا کارت به کارت)

واریز بانکی

اگر امکان پرداخت آنلاین ندارید، میتوانید مبلغ مورد نظر خود را از طریق «کارت به کارت» یا «واریز به حساب بانکی» به حساب …. زیر واریز کنید.

 

شماره حساب بانک …:

شماره حساب:

شماره کارت :

بنام …..

بانک:

 

  • لطفا پس از واریز وجه از طریق واریز به حساب یا کارت به کارت، شماره پیگیری واریزی خود و مبلغ مورد نظر را از طریق تماس تلفنی یا پیامک به شماره ۰۹۱۰۵۴۸۲۰۴۹ ارسال نمایید.
X